Ustalenie daty poczęcia na podstawie beta-HCG

Witam mam pytanie ... Jezeli robilam bete hcg 23.09wyszło 5 tygodni pozniej usg 26.09wyszlo 5 tyg i 3 dni pecherzyk owodniowy 10 mm pozniej 3.10zarodek mial 5 mm nastepnie wynonalam usg 28.10 wyszlo 10 tyg i 1 dzien długosc od glowy do pupy 34.1mm Kiedy doszlo do poczecia ? dlugosc cyklu mniej wiecej 28, 27 dni zdradzilam swojego chlopaka 14 sierpnia wzielam tabletke spoznilam sie kilka godzin 19 .08mialam plamczy moglo to byc spow.tab.czy to zapł..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawdopodobny okres poczęcia to 11-17.08.2013 r. Nie ma jednak takiej możliwości, by odpowiedzieć na pytanie czy opisane plamienie było wynikiem tabletki czy też zapłodnienia.