Ustalenie daty zapłodnienia a wynik USG

Witam, potrzebuję porady lekarskiej. Od jednego stosunku mineło 30 dni,(15dzień cyklu) od drugiego 36(7dzień cyklu).(z tym samym mężczyzną), aczkolwiek chcielibyśmy wiedzieć kiedy poczeło się nasze maleństwo.Okres mam co 28-29dni.Dzisiaj byłam na USG i wyniki były takie CRL=0.26cm, YS=0.35cm, GS=1.82cm. Termin porodu mam wyznaczony 11.03.2014. Kiedy najprawdopodobniej doszło do zapłodnienia? Proszę zasugerować się liczbami jakie podałam i dniami cyklu. Bardzo dziękujemy za pomoc :) Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Bardziej prawdopodobne jest poczęcie dziecka podczas stosunku 15 dnia cyklu.
Data porodu wyliczona na podstawie badania USG jest datą wyliczoną na podstawie statystyki i na jej podstawie nie można określić wieku zarodka z dokładnością co do 1 dnia.