Ustalenie daty zapłodnienia i stosunki z dwoma mężczyznami

14.09.dostałam okres.Od 08.10.byłam chora i brałam Duomox.10.10.dostałam okres-cykle29-32 dni wiec ten okres dostałam szybciej.od22.10 do28.10 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczen bo staraliśmy się o dziecko.29.10 rozstaliśmy się.30.10 przespałam się z ex.kochalismy się dwa razy1raz w prezerwatywie drugi raz po2 godzinach przed robl siusiu ale się nie umyl początek stosunku bez zabezpieczenia po ok2 minutach w prezerwatywie. 10.11 test pozytywny, 14.11 beta 5391 kiedy mogłam zajść w ciaze?

Witam serdecznie. Jeżeli okres zaczął się 10.10.2013 to najprawdopodobniej dni płodne przypadały na czas od 22 do 30 października. Ta więc trudno jednoznacznie ustalić datę poczęcia. Nie mniej jednak bardziej prawdopodobne jest poczęcie związane z stosunkiem z Pani byłym Partnerem.