Ustalenie daty zapłodnienia i USG dopochwowe

Witam serdecznie! Mam pytanie o prawdopodobny czas zapłodnienia. Pytanie jest szczególnie dla mnie istotne, ponieważ chodzi o ustalenie ojca. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki- 17.08( dł. cyklu 31). Data pierwszego możliwego zapłodnienia to 30.08 a drugiego 08.09 ( pękła prezerwatywa, tabletkę 72h przyjęłam po 32h). USG dopochwowe na 15.10 stwierdza: GA(LMP)- 8w3d a GA(AUA) 7w4d. Która data jest najbardziej prawdopodobną datą zapłodnienia? Bardzo proszę o pomoc!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku tak krótkiego odstępu czasu ustalenie daty stosunku, który doprowadził do ciąży jest utrudnione. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.