Ustalenie dni płodnych i niepłodnych po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych z powodu bólu łydek

Witam ! 9 czerwca odstawiłam tabletki antykoncepcyjne ponieważ bolały mnie łydki, natomiast 11 czerwca dostałam krwawienia z odstawienia . Okres skończył mi się 16 czerwca . Jak teraz mogę określić sobie kiedy mam dni płodne , a kiedy dni niepłodne ? Proszę o poradę .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by ustalić dni płodne tuż po odstawieniu antykoncepcji. By wiarygodnie obliczyć dni płodne konieczna jest znajomość długości trzech kolejnych cykli.