Ustalenie dni płodnych po poronieniu

witam mam pytanie do ginekologa jestem po 3 poronieniach i staram sie teraz o dziecko 19.09.14 mialam miesiaczke pierwsza po poronieniu nastepna dostalam 21.10.14 kiedy bede miala dni plodne

Witam,
po poronieniu zaleca się aby odczekać min. 3 pełne cykle przed kolejną próbą zajścia w ciążę.

Dni płodne wyznaczy Pani w następujący sposób: (licząc pierwszy dzień krwawienia jako pierwszy dzień cyklu) między 10 a 14 dniem cyklu dni są najbardziej płodne.

Pozdrawiam!