Ustalenie godziny przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

witam wczoraj zaczelam brac ttabletki antykoncepcyjne, okres dostalam o 10 rano a tabletke wzielam o 17(o tej chce brac codzinnie) czy dobrze zrobilam?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Tak, zrobiła Pani dobrze.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Tomasz Budlewski

Uważam, że postąpiła Pani słusznie. Proszę jednak pamiętać iż obecnie nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcyjnych,

Zrobiła Pani nie tyle dobrze co bardzo dobrze. Dodam tylko że tabletki dwuskładnikowe antykoncepcyjne nie muszą być zażywane dokładnie co do minuty