Ustalenie odpowiedniej proporcji białek, tłuszczy i węglowodanów by osiągnąć przyrost masy ciała

Witam właśnie spędzam którąś z kolei godzinę i walczę z ustaleniem odpowiednich proporcji białek tłuszczy i węglowodanów w swojej diecie. Ogromnie proszę o pomoc. Mam 23 lata 155 wzrostu 41 kg i uprawiam intensywny tryb życia praca na nogach i do tego 2-3 h na fitnessie . Jak mam samodzielnie skomponować dietę by uzyskać przyrost masy . Moje zapotrzebowanie kcal wynosi 3280 . Ile gram białka tłuszczy i węglowodanów powinnam przyjmować w ustalonych porach . Dziękuję za uwagę i proszę o pomoc

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

jak Pani wyliczyla swoje zapotrzebowanie?
nie da się na oko wyliczyc proporcji, jesli nie zna sie dokladnych informacji o pani.
zapraszam do konsultacji