Ustalenie sposobu leczenia ZZSK

Witam. Mój mąż od kilku lat ma stwierdzone ZZSK. Niestety choroba zdążyła się rozwinąć przez złą diagnostykę (rozpoznano chorobę po 9 latach męczarni). Obecnie bierze leki:Nolpaza i Biofenac. Niedawno miał artroskopię kolana. Jest ambitny i gra w badmintona, bo to chyba najlepsza dyscyplina na rozruszanie jego ciała. Pytanie dotyczy tego, gdzie w naszym kraju można znaleźć fachowców, którzy ustaliliby właściwe leczenie, działania rehabilitacyjne, itp. Wg mnie na Opolszczyźnie takich nie ma :(

Rheuma Medicus , ul . Pruszkowska 6, Warszawa. To trochę daleko od Państwa. Prowadzą tam badania kliniczne z zastosowaniem leków biologicznych.

Pozdrowienia

dr n. med. Artur Grodzki