Ustalenie terminu owulacji

Witam moje cykle sa dosc regularne dokladnie nie moge okreslic ilosc dni. Niedawno jednak moj cykl trwal 20 dni. Tydzien po pierwszym dniu miesiaczki poszlam do ginekologa z pytaniem czy wszytsko jest ok. Mialam przeprowadzone badanie usg gdzie ginekolog powiedzial ze w lewym jajniku w nastepnych dnia dojdzie do jajeczkowania. Czy to jest mozliwe?? Czy jednak do jajeczkowania doszlo 14 dnia cyklu??

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli cykle są u Pani skrócone (a jest tak w przypadku cykli 20-dniowych), to do owulacji może dojść szybciej i stan z badania USG jest w tym wypadku możliwy.