Ustalenie terminu zapłodnienia i termin ostatniej miesiączki

Kochamy sie z partnem za każdym razem wydziela dany płyn i nie spuszcza sie do środka ale zaszlam w ciążę czy takie plemniki są słabszei w jjakim czasie doszło do zapłodnienia. Mialam okres 8.12.2014 pierwszy termin porodu to 14.09.2015 a juz po drugiej wizycie mam na 20.09.2015 kiedy wiec doszło do zapłodnienia

Aleksander Ropielewski

Plemnik z preejakulatu nie jest słabszy. Datę porodu dokładniej można ustalić na podstawie USG niż korzystając z reguły Naegelego. Mimo to zawsze mamy około tygodnia rozbieżności. DO zapłodnienia doszło między 2-4 tygodniem grudnia.