Ustalenie terminu zapłodnienia na podstawie daty porodu i wyniku USG ciąży
Pomoc w okresl.czasu zaplodienia,okres mialam 18.01.15, trwal dzien,moglo to byc krwawienie implatacyjne.Termin porodu-25.10.15, niepokoi mnie to plamienie. wymiary usg-5 tydz=gs7,40mm, 6 t=crl 0.52cm, 7 t=crl 8.8 mm, 8 t crl1.69 cm,9 t=2,5 cmcrl,12 t=crl 5cm,13 t.=6.42 cm.Jaka jest mozliwosc ze do zaplodnienia doszlo 21.12.14?bardziej mozliwe jest zaplodnienie 16.01.15 lub 21.01.15? 25.02.15 bylam na 1 wizycie termin okresl.na5tydz.prosze o odp!

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Ciężko jest to określić. Sądzę że jeżeli w styczniu byłoby normalne krwawienie to możliwe bardziej są terminy styczniowe tak samo jak z | usg.