Ustapienie bólu pleców po pracy przez 10 godzin dziennie w pozycji schylonej

Witam, Przez całą zimę bolały mnie plecy, były to bóle związane z zmianami zwyrodnieniowymi w stawach kręgosłupa. Bolało głównie przy schylaniu się, ból potrafiłem wyczuć ściskając mocno plecy z tyłu. Przez ostatnie 10 dni pracowałem po 10 godzin dziennie praktycznie non stop w pozycji schylonej. Myślałem że sobie jeszcze bardziej zaszkodzę, a okazuje się że nie odczuwam już tych bólów. Cieszę się że ból ustąpił..ale czy to jest normalne? Pozdrawiam;)

Renata GrzechociĹska

Trudno ocenić możliwości lecznicze takiej "rehabilitacji". Jeśli czuje.się Pan.dobrze sugeruję się nie przejmować. Gdyby wystąpiło nagłe pogorszenie sytuacji proszę udać się wówczas do lekarza.