Ustępujące i nawracające silne bóle w klatce piersiowej, wymioty i zawroty głowy

Witam mam 34 lata . Trzy lata temu po raz trzeci byłam w ciąży. Ciąża przebiegała pomyślnie ale od 5 miesiąca zaczęły się moje problemy zdrowotne. Pierwsze moje objawy to silny ból w klatce piersiowej do tego dochodziły wymioty i lekkie zawroty głowy - uczucie było takie jakbym miała zaraz się przewrócić. Po tygodniu objawy samoistnie ustąpiły. Miałam robione wtedy szereg badań w kierunku zatrucia pokarmowego. W 41 tygodniu doszło do porodu ale wystąpiły komplikacje porodowe ponieważ dziecko utknęło w kanale parłam siłami naturalnymi. Po porodzie te same objawy powróciły . Po tygodniu znów ustąpiły. Po roku czasu objawy powróciły tylko mocniejsze uczucie kluchy w gardle,problemy z oddychaniem,i przy polykaniu jedzenia straszny bólw klatee piersiowej i zaczeła się bieganina po lekarzach i jazda po pogotowiach. Miałam robione badania w kierunku tarczycowym, boreliozy, gastroskopie z testem urazowym, kardiologicznym USG serca,i wszystkie badania wyszly dobrze.leczą mnie od trzech lat na

Za pewne należy jeszcze raz obejżeć dokładnie dostępne wyniki badań, może świerze oko innego lekarza przyniosłoby jakiś nowy pomysł na diagnostykę. Poza tym czy miała Pani konsultacje neurologiczną?