Usunięcie blizn po operacji żylaków

Witam! Jestem miesiąc po operacji żylaków kończyn dolnych. Mam 7 małych naciec i zaczynają stopniowo odpadać mi "strupki" , mimo to widzę, że blizny jakieś zostaną...Stad moje pytanie czy da się coś zrobić żeby one zniknęły? I po jakim czasie mogę smarować blizny?
ponad rok temu

Witam,
proszę smarować blizny preparatami:
1. cepan
2. dermatix
3. dermabliz
przez kilka tygodni. Jeśli po wygojeniu nadal widoczne będą blizny należy wykonać płytki fraxel.
Pozdrawiam