Usunięcie blizn po samookaleczaniu się

Posiadam blizny na ręce po samookaleczeniu się, mają nieco ponad 9 lat. Jest ich kilka, jedne są cienkie, inne grubsze, jedna dość szeroka. Szukam jakieś metody na usunięcie ich. Byłam na konsultacji w gabinecie kosmetyki laserowej i powiedziano mi, że blizny są "za stare" na laseroterapię. Zależy mi na tym, aby blizny były jak najmniej widoczne i nie przypominały tego, czym są w rzeczywistości. Zależy mi też na czasie. Bardzo proszę o pomoc.

Witam
polecam udanie się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej, gdzie posiadają lasery frakcyjne, peelingi medyczne (TCA 25%). Stare blizny jest ciężej usunąć, na pewno można je spłycić, natomiast trzeba pamiętać iż jest to proces długotrwały i w niektórych przypadkach niezbędne będzie wykonanie większej ilości zabiegów. Głębokie blizn można wyrównać kwasem hialuronowym. Pozdrawiam

Witam,

Szerokie blizny można skorygować na węższe, ładniejsze chirurgiczne. Inne blizny które nie nadają się do leczenie chirurgicznego można poprawić o 20-30% przy użyciu laserów np. frakcyjnych.