Usunięcie blizny na brodzie

Dzień dobry. Posiadam bliznę na brodzie około 4 cm mam ją już od 10 lat chcę ją usunąć, jaki jest koszt takich zabiegów?

Witam,

Jeżeli chodzi o usunięcie chirurgiczne z pozostawieniem blizny "plastycznej" około 600 zł natomiast co do innych metod, symulacja kosztowa mogłaby się odbyć dopiero po konsultacji i badaniu.

Pozdrawiam

Szanowna Pani
Bliznę na brodzie można leczyć różnymi sposobami.Atroficzną można wypełnić nowoczesnym wypełniaczem,brzydką skorygować chirurgicznie nadając jej ładniejszy przebieg.Można też korygować laserowo , peelingami mezoterapią .Zapraszam na konsultację.Łączę wyrazy szacunku

Witam serdecznie Często dobre efekty można uzyskać stosując serię zabiegów laserem frakcyjnym (eCo2, Erb:Yag). Trzeba pamiętać, że blizna jest już przebudowana i zagojona (od powstania minęło 10 lat). Jeśli jest bardzo duża i nieestetyczna, często najlepszym wyjściem jest najpierw jej wycięcie i chirurgiczne zeszycie, a dopiero w dalszym etapie leczenie laserowe. Proszę przesłać zdjęcia na info@arsestetica.pl celem wstępnej oceny. Pozdrawiam