Usunięcie blizny po cesarskim cięciu

Witam,zdecydowalam sie na skoregowanie mojej blizny po cesarkim cieciu ktore mialam 14 lat temu.Operacja przebiegla pomyslnie.przez jakis tydzien pooperacji chodzilam ze spuchnietym brzuchem ,a w niektorych czesciach moj brzuch byl posiniaczony najbardziej w okolicy lonowej.Teraz jestem juz 3 tygodnie po operacji.Opuchlizna i siniaki zniknely,ale moj brzuch stal sie z lewej strony bardzo wypukly co jest powodem mojego zmartwienia.rana jest zagojona,lekarz domowy powiedzial ze musze cierpliwa byc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Okres rekonwalescencji po zabiegu przebiega różnie długo u pacjentów. 3 tygodnie to jeszcze okres zbyt krótki by móc mówić o jakiś powikłaniach zabiegu czy niepożądanym efekcie kosmetycznym. Lekarz rodzinny ma racje - potrzebny jest czas i cierpliwość, by rana w pełni została zagojona (nie tylko skóra ale i tkanka podskórna).