Usunięcie ciąży w 17 tygodniu z powodu wady płody

Witam , dostałam skierowanie do szpitala na usunięcie ciąży (wada letalna, bezczaszkowie). Dosyć nagle to na Nas spadło 17 tydz ciąży. Chiałam zapytać na co muszę być przygotowana i jak to będzie wyglądało? bardzo proszę o odpowiedź ,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Całą procedurę zabiegu powinien z Panią omówić lekarz, który prowadzi Pani ciążę. Proszę pamiętać, że ma Pani prawo do zadawania wszelkich pytań.