Usunięcie czerniaka i ryzyko nawrotu

syn miał usuniecie czerniaka poprzez naciecie i drenaz czy moze byc nawrot i czy jest to grozne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych, bardzo skąpych informacji odpowiedzieć na zadane pytania. Sugeruję konsultację z lekarzem, który prowadzi leczenie Pani syna. Bez wątpienia kompetentnie odpowie na wszystkie Pani pytania.