Usunięcie guza jajnika prawego i jajowodu

Witam . Od 2 lat nie miesiączkuję mam 24 lata w 2009 r przeszłam operacje usunięcia guza jajnika prawego został usunięty jajowód i resekcja jajnika .przez ostatni tydzień spuchło mi podbrzusze i boli bol czasem bardzo silny . Przy nacisku jest twardy i bolesny . Dodam również ze zauwazylam iż z piersi wychodzi wydzielina żółto (ropną) po wizycie u ginekologa zostalam odeslana do domu bez badania usg etc .. Lekarz stwierdził że jestem za gruba. Bardzo proszę o pomoc czy to moze być rak ? (

Bez bezpośredniego badania, oceny badań dodatkowych, najlepiej obrazowych nie wyrażę opinii w tej sprawie. Skoro ginekolog nie zauważył nic podejrzanego to zapewne choroba nowotworowa nie wchodzi w grę i nie jest przyczyną Pani dolegliwości. W razie utrzymywania się dolegliwości, Pani wątpliwości radzę ponownie skonsultować się w tej sprawie ze swoim ginekologiem.