Usunięcie guza oczodołu a opadnięta powieka

Witam, jestem po operacji usunięcia guza oczodołu (oponiaka), oko jest trwale niewidzące a powieka opadnięta bez możliwości podniesienia. Obecnie jestem rok po operacji. Moje pytanie: czy powinnam poddać się zabiegowi podniesienia powieki czy lepiej zostawić tak jak jest, nadmieniam, że gałka oczna opadła i źrenica jest dużo niżej niż w oku lewym.

Witam. Zależy od Pani tylko i wyłącznie. Z medycznego pkt. widzenia efekt będzie kosmetycznie wątpliwy,po podniesieniu powieki będzie widoczny zez rozbieżny i ku dołowi,to też można zoperować. Ma Pani na to siły, to można.Oponiak usunięty w całości rokuje dobrze.Pozdrawiam