Usunięcie guza piersi a bolesność sutka

witam opisze swoje objawy i może pan mi pomoże.3 lata temu miałam wyciętego guza piersi gruczolakwłokniak 2mm od tamtego czasu było wszystko dobrze aż do pewnego momentu.strasznie boli mnie ta pierś czuję takie rwanie szarpanie nie wiem co się dzieje przy dodtyku boli jeszcze bardziej w dodatku mój jeden sutek u tej piersi jest inny niż ten drugi.może pan mi powiedzieć co mo ze byc przyczyną ??usg mam dopiero za 2 tygodnie a strasznie sie boję że coś jest nie tak.

Aleksander Ropielewski

Konieczne wykonanie badania USG oraz mammograficznego celem wykluczenia raka piersi. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego trudno jest mi stwierdzić jednoznacznie co może być przyczyną Pani dolegliwości.