Usunięcie guzka ropnego z palca

Witam serdecznie. Mojej mamie usunięto z drugiego palca u nogi ,,coś,, miękkiego. Palec był obrzmiały i sączyło się trochę ropy. Dlatego zgodziła się na ten zabieg. Lekarz założył szwy i prosił o pokazanie się za tydzień.Wszystko było dobrze ale do czasu. Palec zaczął na brzmieć i czerwieni. Dodatkowo stopa zaczęła pobiegać. Udałyśmy się ponownie do chirurga, który obejrzał stopę i powiedział, że palec nadaje się do amputacji. Co mamy zrobić?

Najlepiej szybko zgłosić się do szpitala.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej