Usunięcie guzka z okolic szpary między pośladkowej

2 tygodnie temu miałem chirurgicznie usunięty guzek z okolic szpary miedzyposladkowej (ok 6mm średnicy) badanie wykazało, ze to ziarniniak. Blizna bardzo dobrze się goiła, natomiast dwa dni temu na bliźnie już praktycznie zagojonej i bez szwów, pojawił się nowy guzek-dokładnie w tym samym miejscu. Sączy się z niego żółto-brązowy płyn. Odkażam miejsce octeniseptem, do lekarza wybieram się za dwa dni. Co należy zrobić w tej chwili? Czy taki stan jest normalny?

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Niestety, ale w takim przypadku może dochodzić do wznowy ziarniniaka, który często powstaje na podłożu blizn po przebytych już zabiegach. Trzeba w tej sprawie ponownie skonsultować się z chirurgiem, który Pana operował.