Usunięcie implantu a biała wydzielina z pochwy

Witam , wyjęłam implant miesiac temu dostałam miesiączkę , wszystko było okej. Miesiączkę miałam od 14 do 19 wrzesnia . Kilka dni po skończonym okresie dostałam biała wydzielinę z pochwy, jest bezwonna , nie rozciąga sie . Co to moze byc ? Czy wszystko jest dobrze ze mna ? Czy to moze sa dni niepłodne? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie potrzebowałbym przeprowadzić badanie celem oceny wydzieliny z pochwy. Również wydzielina fizjologiczna może być biała, jak w Pani opisie, dlatego aby rozwiać wątpliwości konieczne jest przeprowadzenie badania ginekologicznego.