Usunięcie jelita grubego w wyniku postrzału

moj syn jest postrzelony przez policje i mial usuniete jelito gruge jest ciezko ranny jak z tego wyjdzie prosze napisac czy wogule z tego wyjdzie

Jak mogę napisac nie znając zakresu postrzału , a przede wszystkim zakresu operacji!!! Czego Pani ode mnie oczekuje? PRZEPOWIEDNI??? Przepraszam , ale ja się tym nie zajmuję , mysle , że pacjent jest pod opieką też specjalistów i to oni odpowiedzą na wszystkie pytania!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Pani - na to pytanie może odpowiedziec tylko lekarz prowadzący syna, który orientuje sie na codzień, jaki jest stan kliniczny

Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski specjalista chirurgii gastroenterologicznej