Usunięcie kaletki przedrzepkowej w prawej nodze a napuchnięte i ciepłe kolano

7 dni temu usunięto mi kaletkę przedrzepkową w prawej nodze. Przez jaki okres kolano będzie napuchnięte i ciepłe? Nadmieniam , że z problemem zmagam się od początku kwietnia. Brałem anytybiotyki,ale nie pomagały. W końcu lekarz powiedział , że kaletki nie można wyleczyć i usunięto mi ją. Czy to był ważny narząd , czy kolano będzie już na zawsze mocno osłabione? dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli powyższe objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.