Usunięcie komórek przednowotworowych CIN

Tyle wiem. Niedługo mam zabieg w którym mają mi usunąć komórki przednowotworowe CIN. Jest to zabieg w znieczuleniu ogólnym. Na czym ten zabieg polega i jak się do niego przygotować?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety, podała Pani zbyt mało danych aby wypowiedzieć się na temat planowanego zabiegu. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.