Usunięcie krosty wypełnionej krwią na główce u dziecka i wypadanie włosów w tym miejscu

Chcialabym sie dowiedziec poniewasz mojemu synowi wyszla nagle na glowie wypukla krosta wypelniona krwiom na pul cm. potem uroslo to w ciogu pultora miesiaca do 2 cm dermatolog stwierdzil ze to od uderzenia morze wyjsc wszedzie w buzi na nodze . 3 tygonie temu usunieto mu to ale martwie sie poniewasz wokul tego wypadly mu wlosy I nie wyglada to za dobrze a lekasz rodzinny twierdzi ze jest ok ale martwimy sie czy to cos niegroznego prosze napisac co to morze byc.

Witam! Rzeczywiście opis zmian wskazuje, że najbardziej prawdopodobną przyczyną jej powstania był uraz. Brak obecności włosów w tym miejscu jest normalną reakcją na toczący się stan zapalny. Oczywiście dziecko powinno pozostać pod okresową kontrolą lekarską.