Usunięcie łąkotki a stosowanie kul

Jestem miesiąc po artroskopii kolana lewego -usunięcie łąkotki bocznej, tylnej części łąkotki przyśrodkowej, wygładzenie częsci tylnej kłykcia piszczelowego przyśrodkowego. Lekarz pozwolił mi obciążać nogę dopiero po dojściu do pełnego wyprostu, którego brak było od 6 miesięcy przed zabiegiem. Wyprost w końcu teraz uzyskałam . Kiedy mogę odrzucić całkowicie kule?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc prawidłowo określić okres, kiedy będzie możliwość rezygnacji z kul konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do ortopedy.