Usunięcie macicy a rehabilitacja

Witam. Miałam operacje usunięcia macicy. Na jajnikach mam torbiele. Niedługo czeka mnie rehabilitacja na kręgosłup (laser, naświetlanie itp). Stąd pytanie, czy moge bezpiecznie poddać się takiej rehabilitacji i czy mi to nie zaszkodzi?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jaki odstęp czasy między operacją a zabiegami? jaki rodzaj operacji macicy? 2-3 miesiące odstępu powinny wystarczyc.
Pozdrawiam