Usunięcie migdałków a odpowiednie działania

3 dni temu mialam usunięte migdałki w pryw.klinice w narkozie.Zaraz po zabiegu dostałam krwawienia i musieli mnie ponownie uśpić i 'przypalać'naczynka.Ból w tym momencie jest do zniesienia,ulgę przynoszą lody i zimne płyny.Przyjmuję antybiotyk Forcid, cyclonamine przeciw krwawieniu, nimesil i tramal w razie bólu(wzielam tylko raz).Cały czas mam półpłynną dietę.Czy dodatkowo powinnam płukać czymś gardło żeby nie wdało sie zakażenie?oraz czy cyclonamine uchroni mnie przed kolejnym krwawieniem?

Witam!
Droga pani, współczuję pani i nie jest pani pierwszą i ostatnią osobą z takimi dolegliwościami po takim zabiegu. Niestety takie krwawienia się zdarzają u osób do tego podatnych. Niestety na razie musi pani utrzymać to leczenie i jeśli mogą coś zasugerować to niech pani przyjmuje te leki przeciwbólowe, ponieważ tylko wtedy będzie pani dobrze jeść, a to jest najważniejsze. Cyklonamina zdecydowanie zmniejsza ryzyko krwawienia po takich zabiegach i proszę nie przerywać podawania, bo nie jest to dla pani szkodliwe i może tylko pomóc. Może pani płukać to gardło, ale nie środkami zwierającymi alkohol i substancje drażniące, ponieważ zwiększy to ryzyko krwawienia i dolegliwości bólowe (także listerine i inne podobne środki proszę na razie sobie darować).
Pozdrawiam.