Usunięcie migdałków i cysty z zatoki szczękowej

Za kilka dni mam zabieg usunięcia migdałków.Mam również cystę w zatoce szczękowej i dostalam info ze szpitala ze zwolniło sie miejsce i pod koniec lipca mogą mi ją usunąć endoskopowo.Czy to nie będzie zbyt krótki odstęp między tymi zabiegami?czy można mieć znieczulenie ogólne 2 razy w ciągu jednego miesiąca i czy rany po migdałkach wygoją się przez te 3-4 tyg żeby mozna było od razu usunąć tą cyste?cysta ma juz 4cm może jednak najpierw się jej pozbyć?bo podobno może 'zrakowieć'.Proszę o radę:(

Witam panią!
Można mieć znieczulenie nawet dwa razy w ciągu dnia i nie ma z tym problemu. Ja posłuchałbym rady tych lekarzy w sprawie cysty również.
Pozdrawiam.

To za krótki odstęp. Cysty nie rakowacieją z reguły. Miałeś tomografię komputerową zatok? Jeżeli nie to nie operuj się bez tego badania. Te niby cysty to czasami zwykłe polipowate obrzęki błony śluzowej zatok w przebiegu zwykłych katarów nosa. Dzisiaj są a jutro ich nie ma.