Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Usunięcie migdałów a cysta w zatoce szczękowej

Piszę to smao pytanie od nowa poniewaz niestety nie można odpowiadać na zapytania lekarzy.Jestem 3 tyg po usunięciu migdałków.Czuje się już dobrze.Mam również do usunięcia cystę w zatoce szczękowej i skrzywioną przegrodę nosową.Po jakim czasie moge poddać się operacji?(gardło juz praktycznie jest wygojone)i ile czasu mogę dochodzić do siebie po tym zabiegu(usuniecie cysty endoskopowo z prostowaniem przegody)TONSILEKTOMIA BYŁA Z ZNIECZULENIU OGÓLNYM.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Konsekwencje skrzywionej przegrody nosa

Skrzywiona przegroda nosowa to defekt, który może utrudniać codzienne funkcjonowanie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie mogą być skutki zdrowotne skrzywionej przegrody.

Jeżeli sprawa z migdałkami jest już wygojona, to w każdej chwili może się Pan poddać kolejnej operacji. Zależy od terminu u laryngologów. Od strony anestezjologicznej nie ma bezwzględnych przeciwwskazań do kolejnego znieczulenia ogólnego.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk
Lek. dent. Bogdan Jaremczuk Stomatolog

anestezjolog z którym współpracuje znieczula pacjentów jeśli jest taka potrzeba znieczula pacjentów nawet dzień po dniu - decyzja zależy od tego czy po usunięciu migdałków już się wszystko wygoiło pozdrawiam lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy