Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Usunięcie migdałów a cysta w zatoce szczękowej

Piszę to smao pytanie od nowa poniewaz niestety nie można odpowiadać na zapytania lekarzy.Jestem 3 tyg po usunięciu migdałków.Czuje się już dobrze.Mam również do usunięcia cystę w zatoce szczękowej i skrzywioną przegrodę nosową.Po jakim czasie moge poddać się operacji?(gardło juz praktycznie jest wygojone)i ile czasu mogę dochodzić do siebie po tym zabiegu(usuniecie cysty endoskopowo z prostowaniem przegody)TONSILEKTOMIA BYŁA Z ZNIECZULENIU OGÓLNYM.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Operacja przegrody nosowej

Jeżeli sprawa z migdałkami jest już wygojona, to w każdej chwili może się Pan poddać kolejnej operacji. Zależy od terminu u laryngologów. Od strony anestezjologicznej nie ma bezwzględnych przeciwwskazań do kolejnego znieczulenia ogólnego.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety