Usunięcie narządów rodnych i chemioterapia

Witam!Moja siostra miała guza jajnika w czasie operacji konieczne było usunięcie wszystkich narządów rodnych,po półtora roku stwierdzono guzki na zrostach i znów chemioterapia prawie roczna chemia nie dała rezultatów ani poprawy ani pogorszenia lecz w wyniku tomografii płuc znaleziono guzki na płucu i płyn w osierdziu! Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że operowany u siostry guz jajnika był guzem złośliwym i doszło do wznowy choroby.
Leczenie w tym wypadku jest wysokospecjalistyczne i musi odbywać się pod kontrolą doświadczonego onkologa. W razie wątpliwości co do sposobu leczenia można zasięgnąć opinii lekarza z innego ośrodka.