Usunięcie ósemki a powrót do aktywności fizycznej

4 dni temu przeszłam dość skomplikowany zabieg usunięcia dolnej ósemki (była ułożona poziomo). Na co dzień ćwiczę siłowo z obciążeniem - kiedy mogę wrócić do treningów?

Lek. dent. MaĹgorzata Samborska-BorzÄcka

najlepiej po 2 tygodniach
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Po 7 do 14 dniach. Jeśli zabieg był skomplikowany lepiej skonsultować się wcześniej z lekarzem go wykonującym. Jeśli podczas ćwiczeń poczuje Pani pulsowanie lub inny niepokojący objaw w okolicy usuniętego zęba proszę zaprzestać ćwiczyć i zgłosić się do gabinetu stomatologicznego.