Usunięcie ósemki a suchy zębodół

W lutym 2015 roku miałam dłutowanie dolnej ósemki. Po 2 tygodniach zaczęły się bóle górnych i dolnych zębów. Dentysta powiedział ze wydzielają się martwaki, potem mialam 3 miesiączny suchy zębodól ale bol nie ustał. Okazało się, że miałam tam zostawione 2 korzenie. Zostały one usunięte. Wystąpił kolejny 3 miesieczny suchy zebodól. Dzisiaj mija 10 miesięcy i ból nie ustępuje. przy jednym z korzeni dolnej 7 mam torbiel. Czy może być to przyczyną bólu?

Witam,
Proszę udać się do gabinetu stomatologicznego , gdzie będzie miała Pani wykonane zdjęcie panoramiczne lub tomograf. Potrzebuje Pani prawidłowej diagnostyki , a bez zdjęć nie da się tego zrobić. Owszem , torbiel może być przyczyną bólu i zapewne ząb ten wymaga leczenia kanałowego ale szczegóły i plan leczenia powinna Pani usłyszeć na konsultacji.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło

Bez diagnostyki radiologicznej opierając się jedynie o Pani opis nie można jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną dolegliwości. Nie ulega wątpliwości, że konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym i rozpoczęcie kompleksowego leczenia.