Usunięcie pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową

Witam- 19 grudnia będę miała usunięty pęcherzyk żółciowy metodą laparoskopową. Mam pytanie - kiedy będę mogła pojechać do sanatorium /reumatologia/. Czy są jakieś p/wskazania?. Spodziewam się skierowania i chciałabym wiedzieć co dalej. Dziękuję

Co do sanatorium na jakie ma Pani jechać absolutnie nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań po tego typu zabiegu. Można praktycznie jechać już po dwóch tygodniach od zabiegu.