Usunięcie pieprzyka a koszt zabiegu i prawdopodobieństwo pozostania blizny

zamierzam usunąć pieprzyk, który jest gładki nie odstaje. Jakimi metodami można takie znamię usunąć i czy pozostaje widoczna blizna po usunięciu? Jaki jest całkowity koszt? Gdzie w Łodzi + okolice warto się wybrać by bezpiecznie pożegnać się z tym problemem? Dziękuję za porady

Witam serdecznie
Zapraszam na konsultację do Warszawy
Wyboru metody leczenia wykonuje się podczas konsultacji lekarskiej i po obejrzeniu zmiany. W naszym ośrodku stosuje się metodę laserową lub chirurgiczną. Blizna po takim zabiegu reguły nie jest bardzo widoczna. Pozdrawiam

W zależności od oceny zmiany, mozna ja zakwalifikować do leczenia chirurgicznego lub laserowego.
Każda metoda jest związana z ryzykiem powstania blizny. Przy czym przy leczeniu laserowym to ryzyko jest mniejsze.
Zapraszam do przeslania zdjęc oraz na konsultację i ew. zabieg.

Pieprzyki usuwa się za pomocą lasera, po zabiegu powstaje strupek i do 2 tygodni powinna się skóra zregenerować-zagoić i nie powinien pozostać ślad.