Usunięcie pieprzyka a prawdopodobieństwo wystąpienia czerniaka

Witam 2 lipca wyciąłem pieprzyk który po naderwaniu się zagoił i nastepnie po 2 naderwaniu zacza rosnąć i nasaczać się krwią. teraz nie mogę spać czekając na wyniki badania Czy jest duże prawdopodobieństwo to czerniak??
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanych informacji nie jest możliwe określenie prawdopodobieństwa wystąpienia nowotworu złośliwego skóry. Proszę poczekać na wynik badania histopatologicznego, który rozwieje wszelkie wątpliwości.