Usunięcie polipa i mięśniaka z macicy

Dzien Dobry , Chodzilam regularnie do ginekologa , mam 1 miesniaka i on nawet nie zauwazyl , ze mialam tez polipa . Gdy po usunieciu polipa poszlam znow do kontroli to pan doktor wyrazil swoje zdziwienie : o nawet polip byl . Nie wiem jak to mozliwe ? czy to zataił , Prosze o odpowiedz , Dziękuje . Lusi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez znajomości pełnej dokumentacji medycznej oraz zbadania nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi na postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.