Usunięcie polipa szyjki macicy a stosowanie tabletek Qlaira

Dzień dobry, Od kwietnia 2015 przyjmuję tabletki antykoncepcyjne (Qlaira). 26 października miałam zabieg usunięcia polipa macicy wraz z łyżeczkowaniem. Krwawienie po zabiegu ustało bardzo szybko, ale od tej pory już drugi raz mam krwawienia, które rozpoczynają sie w środku opakowania, a nie pod koniec jak powinny i mimo, że nie obfite, trwają po kilkanaście dni. Czy możliwe, że moja macica nadal oczyszcza się po zabiegu? Czy jest na to jakiś sposób? dziękuję, pozdrawiam,

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.