Usunięcie prawego płata tarczycy i cieśni

Witam.20stycznia 2015r.miałam operację usunięcia prawego płata tarczycy i cieśni ze względu na duże guzki.Przyjmuję dawkę Euthyrox 50.Od tamtej pory dużo przytyłam.Moja obecna waga wynosi 70kg a przed operacją wynosiła 55kg.Wtedy nie przyjmowałam żadnych leków.Obecnie moje tsh wynosi 2,10,Nie wiem jaka mam diete zastosować.Najbardziej utyłam w brzuchu,udach,pośladach.nie Mogę schudnąć,Proszę o pomoc

Witam , przykro mi - nie moge pomóc Pani schudnąć na odległość!!! Proponuje zglosić sie do specjalisty od żywienia!!! Pozdrawiam , zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowna Pani - problem nie widzę w diecie.
Konieczna bardzo szczegółowa interpretacja wyników hormonów tarczycy.
Powinna Pani udać się do dobrego endokrynologa
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrolog, Kraków