Usunięcie przepukliny i operacja kręgosłupa na odcinku L5S1

Witam. Mam 37 lat w 2014 roku mialem operacje kregoslupa na odcinku L5S1 usuniecie przepukliny. Czy po przebytej tego typu operacji moge rozpocząć prace jako kierowca zawodowy samochodu ciężarowego typu TIR. Dodam ze nie wystepuja zadne dolegliwosci bolowe ani tez nawroty dolegliwosci. Czy tego typu operacja jest jakimkolwiek przeciwsazaniem do pracy w tym zawodzie jak rowniez do tego aby pozytywnie przejsc badania medycyny pracy

Za mało danych żeby to stwierdzić. Potrzeba opinii neurochirurga najlepiej tego co operował.Jeżeli da zgodę to powie od kiedy i to z kolei po konsultacji zatwierdza lekarz medycyny pracy