Usunięcie przepukliny pachwinowej a aktywność seksualna

Witam! w środę przeszedłem operacje przepukliny pachwinowej prawostronnej metoda kirschnera bez użycia siatki ze znieczulenie w kręgosłup. Chirurg który operował określił, że przepuklina jest dość dużych rozmiarów. Z tego co widzę goi się dobrze, coraz mniej boli przy chodzeniu, szczególnie, że nie biorę żadnych przeciwbólowych . Jestem mężczyzną i mam 22 lata. Po jakim czasie można zacząć uprawiać seks? pieszczoty oralne? pozdrawiam

Witam. Po zabiegu obowiązuje zakaz dźwigania ciężarów - pod groźbą nawrotu przepukliny. Na szczęście kamasutra zna wiele sposobów na poradzenie sobie z problemem w czasie dojścia do pełnej sprawności.