Usunięcie przytarczyc i USG jamy brzusznej

Bardzo proszę o opinię: 1998 r.-strumectomia 2010 r.-pierwotna nadczynność przytarczyc -wycięcie dwóch przytarczyc (ogniska znacznika) 2012-cholecystectomia2015-wtórna nadczynność przytarczyc spowodowana niedoborem wit.D3 (18) , PTH-128, P-2,27 Ca-10,65 Scyntygrafia nie wykazała ognisk przytarczyc Usg jamy brzusznej-kamica nerkowa 12,5mmX4,4 mm Aktualnie:PTH- 177 Ca-10,7 P-2,5 TSH-0,8 D3-21 Dobowa zb.moczu-273,7 Ca Rosnące PTH-czy grozi kolejnym zabiegiem?

Takie wyniki badań laboratoryjnych przy współistniejącym Pani dobrym samopoczuciu nie powinno wymagać leczenia operacyjnego. Jednak ostateczne w tym względzie zdanie ma prowadzący endokrynolog.