Usunięcie siódemki a wyrzynająca się ósemka

Jakiś czas temu mialam usunietą siódemkę, czy jest szansa aby wyżynająca się ósemka 'wskoczyła' lub wypełniła częściowo miejsce po siódemce?

Bardzo częściowo , nie można oczywiście generalizować , ale najczęściej 8 po prostu pochyla się w kierunku gdzie była 7 i tak nie z niej pożytku ,czasem jest mniej lub bardziej funkcjonalna ta 8 , jednak raczej nie pokładał bym dużych nadziei we wspaniałomyślność 8 , jednak to wszystko zależy od położenia 8 zębów przeciwstawnych i zgryzu.