Usunięcie szwów po wycięciu guzka z wargi sromowej

Witam.4.11 miałam wycięty guzek z wargi sromowej.Mam jeszcze 1 pytanie.Lekarz na wizycie tydzień po zabiegu zdjął mi szwy, zostawił jeden podobno wewnętrzny i powiedział,że szew się rozpuści. Dzisiaj wyczułam,że wystaje mi ten szew. Dość mocno,ale część jest w środku rany. Przy pociągnięciu nie chce wyjść Kontrolę mam dopiero 10.12. Czy mogę tak chodzić jeszcze? Bardzo proszę o odpowiedź, trochę spanikowałam

Bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć! Jeśli ma Pani jakieś dolegliwości czy wątpliwości - proszę zgłosić się do najbliższego szpitala na SOR! zż