Usunięcie szyjki macicy a ciąża

Witam mam 25lat w czerwcu mialam amputowana szyjke macicy.Ostatnia miesiaczke mialam 14września.Byłąm u ginekologa na badaniu kontrolnym 20pazdziernika powiedzial ze wszystko jest dobrze kazał mi przyjsc na usg popochwowe byłam na nim 23 pazdziernika i powiedział mi ze jestem w ciazy ale jest tylko zarodek bez echa serca i niema pecherzyka płodowego kazał mi przyjsc ponownie na usg za dwa tygodnie. Czy to oznacza ze poronie?? czy to jest za wczesny etap zeby to stwierdzic bardzo sie denerwuje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Oznacza to tylko tyle, że jest Pani w bardzo wczesnej ciąży, bicie serca można uwidocznić ok 7-8 tygodnia ciąży. Proszę cierpliwie czekać.
Pozdrawiam